Usługi

Zaawansowane Technologie Lokalizacji Podziemnej

Domeną firmy Technologie Lokalizacji Podziemnej jest lokalizowanie infrastruktury podziemnej, tras kablowych i metali. Co więcej, TLP gwarantuje również usługi pomiarowe dla geodezji oraz przegląd detektorów.
W dużym asortymencie firmy klienci znajdą lokalizatory renomowanych marek takich, jak Radiodetection, czy Tomkat, magnetometry, a także akcesoria do wykrywaczy.
Przeszkolone grono pracowników, najlepszej jakości sprzęt, błyskawiczna realizacja zlecenia, czy też niskie ceny to zalety, które charakteryzują firmę TLP.

Czyszczenie

Firma brukarska Rem-Budex gwarantuje swoim klientom wysokiej jakości usługi brukarskie i ogrodnicze takie, jak m.in. wykonanie drogi dojazdowej z kostki brukowej, niwelację, projektowanie ogrodu, czy też wertykulację trawników i cięcie drzew.
Czyszczenie kostki oraz zaprojektowanie ogrodu poprzedzone jest nieodpłatnymi konsultacjami, w trakcie których zainteresowany może przedstawić swoje zamierzenia – firma brukarska przygotowuje indywidualny projekt dla każdego klienta.

Mastar klima

Urządzenie do klimatyzacji to pewność wygody w trakcie gorących dni. Tego typu urządzenia montuje przedsiębiorstwo Mastar z Wrocławia.
Współpracujemy z renomowanymi firmami, które oferują higieniczne sprzęt klimatyzacyjny z aprobatami technicznymi.
Poza dużym asortymentem różnorodnych modeli gwarantujemy także bezpieczny montaż sprzętu. Samo wykonanie zamówienia nie trwa długo – maksymalnie 1-2 dni. Najpierw przygotowujemy kosztorys oraz podpisujemy umowę.

Ross-Stone.com - Kamienie do ogrodu

Z kamienia można wymyślić bardzo dużo rzeczy – od konstrukcji budowlanych aż po rzeźby. Zbyt kamienia ozdobnego oraz konstrukcyjnego to oferta firmy P.P.H.U. ROSS w Czersku.

Łupki, kamień polny cięty albo otoczaki to przykładowy| materiał, który możemy zaproponować. Może on służyć np. do budowy lamp, nóg od stołu, oczek wodnych i wielu niestandardowych produktów.

Przedsiębiorstwo REPOZ

Firma Repoz oferuje układanie nawierzchni z kostki granitowej, instalowanie murka ozdobnego, zagospodarowywanie odpadów pobudowanych, a także niwelację terenu.
Przedsiębiorstwo gwarantuje zrobienie nieodpłatnego kosztorysu w pełni dopasowanego do potrzeb klienta, najlepszej klasy materiał, jak i fachowe usługi na wysokim poziomie.
Zespół fachowców, korzystne ceny, czy też rzetelność obsługi to cechy, dzięki którym firma brukarska może poszczycić się ciągle rosnącą popularnością śród klientów.

Remonty mieszkań Marzin Zieliński

Zakład Usług Budowlanych Marcin Zieliński zajmuje się wykonywaniem kompleksowych renowacji biur, prac murarskich i zapewnia kompleksowe remonty mieszkań w Łodzi i kompleksowe wykańczanie wnętrz w Pabianicach Od wielu lat oferujemy modernizacje lokali, w tym np. biur, dzięki ogromnemu doświadczeniu bez problemu poradzimy sobie z każdym problemem. Bez zarzutu pomalujemy ściany, zamontujemy sufity podwieszane oraz położymy terakotę.

Skład Koronowo KAMIEŃ OGRODOWY

Dystrybutor akcesoriów ogrodowych i mebli ogrodowych z Koronowa specjalizuje się w hurcie i detalu części budownictwa ogrodowego. Proponujemy Państwu: ławki, węgiel czy orzech. Podobnie jak klienci indywidualni, również prężnie działające firmy mogą liczyć na niskie stawki i rabaty. Propozycja skierowana jest do osób z Bydgoszczy i pobliskich terenów. Zachęcamy do zobaczenia oferty na stronie www.skladkoronowo.pl.

Remonty Syl

Zakład usług budowlanych oferuje wszelkiego typu usługi budowlane w obrębie Łodzi i okolic. Zakład podejmuje się prac takich, jak malowanie wnętrz, kładzenie gładzi szpachlowej, kafelkowanie, a także gipsowanie i montowanie sufitów podwieszanych. Wykonujemy zlecenia błyskawicznie w rejonie Łodzi i pobliskich miejscowości. Gwarantujemy terminowość, dobre ceny i doradztwo podczas wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań lub materiałów. Zadzwoń: 503 090 511.

Wywóz odpadów Gruz-pak.szczecin.pl

Firma Gruz Pak zapewnia bogaty pakiet usług łączących się z przewozem odpadów poremontowych. GRUZ-PAK rozporządza pojemnikami o pojemności 2,5 m3, 1,5 m3 i 2 m3, które są całkowicie wystarczające w czasie remontów. W branży jesteśmy obecni od niedawna, jednak, wyróżniamy się uznaniem klientów i bez przerwy rozszerzamy swoje kwalifikacje. Działamy na terenie Polic i Szczecina. Dodatkowo, oferujemy sprzedaż najwyższej jakości kruszyw w niskich cenach ,jak i zapewniamy transport z wywrotem.
Ul. Kaskadowa 1, Numer tel.: 881 332 332

Strony