Sieć teleinformatyczna – usprawnij pracę w swojej firmie

Kategoria: 

Jednym ze sposób na zwiększenie efektowności pracy w firmie jest zaprojektowanie i wdrożenie w życie nowoczesnej sieci teleinformatycznej. Połączenie urządzeń komputerowych z internetem pozwala efektywniej wykorzystać posiadane zasoby przedsiębiorstwa.

Komputery, serwery, drukarki i telefony w jednej strukturze

Firma MASTERCOMP, której siedziba znajduje się w Poznaniu, obsługuje różne podmioty gospodarcze z całej Wielkopolski. Wielu jej klientów korzysta już z powodzeniem z tego typu rozwiązań. Zdalny dostęp do danych firmowych, jak i usprawnienie mechanizmów wewnątrz firmy, to standard obowiązujący dziś w wielu przedsiębiorstwach. MASTERCOMP proponuje łączenie wielu usług w jednej strukturze. W ramach jednej sieci mogą zostać podłączone komputery, serwery, urządzenia drukujące i telefony. Dodatkowo włączyć w ten system można także monitoring.

Szybsza wymiana informacji

Dobrze zaprojektowana sieć teleinformatyczna oznacza koniec korzystania z wymiennych nośników danych, łatwiejsze administrowanie danymi oraz szybszą wymianę informacji pomiędzy poszczególnymi pracownikami. Praca grupowa w ramach bezpiecznej sieci firmowej przekłada się na zwiększenie efektywności i realizację założeń biznesowych.

Leasing IT – rozwiązanie finansowe

MASTERCOMP oferuje swoim klientom pomoc w zakresie finansowania tego typu inwestycji. Umożliwia to współpraca z firmami Grenke Leasing oraz EFL. Klienci mogą liczyć na skorzystanie z różnych programów finansowych i spłacać je w dogodnym dla siebie terminie. Z kolei późniejsze utrzymanie sieci nie wiążę się już z większymi kosztami. To rozwiązanie z pewnością pozwala na zdobywanie przewagi nad konkurencją. Firmie MASTERCOMP można też zlecić jej dalszą kompleksową obsługę. Opieka IT realizowana jest różnymi kanałami – przez telefon, zdalnie, fizycznie oraz w ramach konsultingu. Korzystanie z outsourcingu IT pozwala zaoszczędzić na wydatkach oraz daje większy dostęp do fachowców o różnych specjalizacjach w ramach jednej umowy.

Adres www: 
Adres firmy: 
ul. Garbary 95, 61-756 Poznań
Telefon: 
+48 61 307 04 15