Edukacja Nauka

WSM Sosnowiec

Dietetyka w sporcie, Organizacja i Zarządzanie, czy też i pielęgniarstwo – naukę na tych, oraz innych kierunkach studiów gwarantuje WSM Sosnowiec.
WSM Sosnowiec zapewnia swoim studentom doskonałe przygotowanie do wykonywanego zawodu, elastyczny grafik i możliwość pogłębiania wiedzy w wielu dziedzinach.
Grono najlepszych wykładowców, dobrze wyposażona baza dydaktyczna, jak i rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że uczelnia jest jedną z lepszych szkół medycznych na tym terenie.

Wyższa Szkoła Medyczna – Uczelnia w Sosnowu

Tych, których interesuje zawód pielęgniarza, ratownictwo medyczne bądź zawód dietetyk mają możliwość uczyć się na Wyższej Szkole Medycznej. Prócz tego w naszej uczelni można też wyspecjalizować się w zakresie organizacji oraz zarządzania w ochronie zdrowia. Możemy zaproponować studia pierwszego stopnia, studia pomostowe i studia magisterskie. Dzięki ogromnej bazie dydaktycznej, rewelacyjnie zaopatrzonej bibliotece, a także wysokiej jakości ćwiczeń studenci uczelni w Sosnowcu mają dużą wiedzę, a także gwarancję znalezienia odpowiedniej posady.

Szkoła Global Lanuage Academy Wrocław

Szkoła językowa z siedzibą na terenie Wrocławia powstała dla osób mających ochotę profesjonalnie nauczyć się obcych języków. W Global Language Academy możesz zapisać się na kurs językowy metodą ciekawych konwersacji np.: norweskiego, portugalskiego. Wystarczy tylko wybrać optymalną formę nauki. Znakomicie wyposażone sale lekcyjne, ćwiczenia najlepszych na rynku wydawnictw, pomoce naukowe, a także bogata oferta kursów językowych to walory, które wabią coraz liczniejsze grono klientów.

Madrymaluch.pl

Przedszkole Mądry Maluch jest renomowaną marką wśród placówek edukacyjnych nad polskim morzem. Placówka udostępnia kompleksową ofertę zajęć edukacyjnych, także naukę języka obcego. Wykwalifikowana kadra wychowawców dba o ciepłą atmosferę i wysokie rezultaty nauczania. Jednostka funkcjonuje w Rumii. Wnioski o przyjęcie na nowy rok nauki można znaleźć w witrynie internetowej madrymaluch.edu.pl Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, przedszkole@madrymaluch.edu.pl.

WSTE Studia techniczne i ekonomiczne

Prywatna Uczelnia WSTE w Szczecinie jako jedyna tego rodzaju placówka na terenie Polski kształci specjalistów w branży motoryzacyjnej. Oferujemy spory zestaw kierunków ścisłych, nieodpłatne studia podyplomowe i 3-letnie wyższe. Nasza szkoła znajduje się w samym sercu Szczecina z bardzo prostą droga dojazdu. Zachęcamy tych, którzy skutecznie chcą urzeczywistniać swoje zainteresowania. E-mail: rektorat(at)wste.szczecin.pl.
Szczegółowa oferta